شاتل و بنانا کیش

شاتل و بنانا یکی از بازی های مهیج یکی دیگر از تفریحات سالم و خوب کیش می باشد که علاقه مندان زیادی را در تور کیش به خود جذب کرده است . لوازم مورد نیاز این ورزش یا تفریح جالب تیوب های زیبا با شکل های مختلف می باشد . جالب اینجاست که بازی بصورت تکی وگروهی انجام می شود . یعنی بصورت تک نفره ، گروه 2 تا 4 نفر و 5 تا 7 نفره می باشد .

مراحل بازی شاتل و بنانا :

بازی با تعداد افراد مشخصی که از قبل تعیین شد شروع می شود تیوپ هایی که به شکل دایره  هستند که در بنانا تیوپ ها به شکل موز،تمساح و یا حتی موشک هستند که این تنها تفاوت شاتل و بنانا است . این تیوپ ها روی آب قرار گرفته و به قایق های موتوری تند رو متصل هستند . هنگامی که افراد بر روی تیوپ ها مستقر شدند و دستگیره های موجود را نگه داشتند قایق شروع به حرکت می کند و تیوپ را با سرعت با خود میبرد و افراد بر تیوپ که لباس های غریق نجات بر تن دارند از بازی شبیه به موج سواری لذت میبرند . نکته مهمی که در انجام این بازی وجود دارد این است که توجه داشته باشید افرادی که قوی تر هستند و قوه بدنی قویتری دارند بهتر می توانند خود را در آب حفظ کنند بدلیل نوسانات آب و نیروی گریز از مرکزی که بروی تیوپ حاکم است باید مراقب بود که به داخل آب زیبای خلیج فارس نیوفتید اگر چه هم افتادن در آب به خودی خود لذت و هیجان خاص خود را دارد . بنانا هم دقیقا مراحل انجام و افراد به همین صورت است فقط تفوت این دو در شکا ظاهری تیوپ هاست و با انجام آن این هیجان را تجربه می کنید .

شاتل و بنانا کیش

هزینه شاتل و بنانا :

هزینه برای یک نفر و 20 دقیقه تایم بازی برابر = 45 هزار تومان

هزینه برای دو تا چهار نفر و 20 دقیقه تایم بازی برابر = 35 هزار تومان

هزینه برای پنج تا هفت نفر و 20 دقیقه تایم بازی برابر = 30 هزار تومان

حداقل تعداد افراد در یک مرحله بازی یک نفر و حداکثر 7 نفر می باشد که هرچه تعداد افراد بیشتر باشد هزینه کمتر می شود اما هیجان آن نیز به مقداری کم می شود . زیرا همگی سوار بر یک تیوپ هستند و همزمان باید تعادل خود را حفظ کنند .

شاتل و بنانا کیش

شاتل و بنانا کیش

برای رزرو تور کیش با آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید .