پارک آبی اوشن کیش

 این پارک بزرگ آبی دارای ظرفیت پذیرش 3.300 نفر بصورت روزانه می باشد که در سال 1395 افتتاح شده است . این پارک زیبا مجهز به بهترین و به روزترین وسایل بازی می باشد . مدرنترین وسایل در این پارک در اختیار میهمانان تور کیش قرار گرفته است . این پارک وسایل بازی خود را از شرکتی کانادایی بنام White Water West تهیه کرده است . یکی از نکته هایی که باید در رابطه با این پارک توجه کنید این است که پارک در منطقه پرواز ممنوع واقع شده است . داستان تم پارک آبی اوشن از ماجراجویی گروهی از دزدان دریایی گرفته شده است که به جزیره ای حمله می کنند آنها برای دست یافتن به قرص خورشید و حکمرانی بر دریا به قلعه خورشید حمله می کنند و به تصرف در میاوردند . سه برادر با نام های ماهان ، پولاد ، باشو که از ساکنان این قلعه بودند تصمیم می گیرند به دزدان دریایی حمله کنند و قلعه خورشید را پس بگیرند . این پارک دارای 17 راه آبی می باشد که به 3 دسته راید های آرام ،تند و هولناک تقسیم می شوند . پارک آبی دارای رستوران ، مرکز فروش نوشیدنی ، اسپا ، مرکز خرید می باشد . ساعت کاری پارک بصورت 10 صبح و یک روز در میان برای شبانه روز می باشد . پارک دارای مرکز ماساژ با نام پلومریا اسپا نیز هست که دارای خدمات : سیام آروما ، بک ماساژ ، سالایا هد ماساژ ، سوئدی اسپورت ، سیام فیس ماساژ ، چیتاوان فوت ماساژ ، هاوایی هات استون ماساژ و... می باشد . پارک به دلیل بزرگ بودن و ارائه خدمات بیشتر به میهمانان جزیره کیش دارای سرویس رایگان در پارک آبی می باشد . پارک دارای رستوران های متعدد نیز هست که انواع غذاها ، نوشیدنی ها ،میان وعده ها و خوراکی های متنوع را آماده صرف و پذیرایی می کند . رستوران های اوشن از جمله : کافیسا ، زامبو زیمبو ، نوشاک ، فروتیلا ، چیکو ، غار جتسمینا هستند . فروشگاه های پارک اوش دارای لوازم سنتی ، سوغاتی هستند که به رسم یادگار با خود به همراه ببرید .

 پارک آبی اوشن کیش

تصاویر و امکانات پارک اوشن کیش :

استفاده از پارک بصورت شب و روز ، ایتخر موج ، سرسره برکو ، چالاب یا همان راید محبوب کودکان ، استخر آبان ، جکوزی رایو ، استخر آبتین برای نوجوانان ، استخر دینگ یا همان پلکانی و...

 پارک آبی اوشن کیش

پارک آبی اوشن کیش

پارک آبی اوشن کیش

 نکاتیکه در رابطه با پارک آبی اوشن باید بدانید :

برای پارک لباس مناسب لازم هست . استفاده از لباس های عمومی ، شلوار جین ، شلوارک ، لباس های گشاد با تکه های بلند و آویزون ، لباس بدن نما و شفاف ، لباس با تکه خای فلزی و... ممنوع می باشد. همچنین مدیریت مجموعه قبل از ورود شما اجازه تعیین و مناسب بودن لباس شما را دارد .

برای استفاده از بعضی بازی ها لازم است قد بلندتر از 1.2 متر داشته باشید . 

حتما مراقبکودکان خود باشید و برای خود وقت معیت و مکان مشخص نشانه بگذارید تا همدیگر را پیداکنید .

کودکان زیر 12 سال باید با بزرگتر خود که بالای 18 سال سن دارد وارد پارک شود .

ورود افرادی که مشروبات الکی ، مواد مخدر ، قرص های روان گردان مصرف کرده اند اکیدا ممنوع می باشد .

برای رفاه بیشتر شما در این مکان صندوق امانات و کمد در نظر گرفته شده است .

برای استفاده از بعضی بازی ها در پارک استفاده از لنز و عینک ممنوع می باشد .

مدیریت پارک این اجازه را دارد تا افرادی که در پارک دچار تخلف می شوند را از پارک اخراج کند .

هر گونه عکس برداری و فیلم برداری در مجموعه ممنوع می باشد .

استفاده از بعضی بازی ها و دستگاه ها نیاز باید طبق قوانین بازی استفاده شود و هیچ کسی بهتر از خودتان نمی تواند تشخیص دهد طبق توانایی شما کدام بازی مناسب شما می باشد.

سانس ها و قیمت بلیط پارک آبی اوشن کیش

روزهای شنبه و چهارشنبه از ساعت 4 تا 10:30 برای آقایان 85000 تومان

روزهای دوشنبه و جمعه از 10 صبح تا شش بعد از ظهر برای آقایان 130 هزار تومان

روزهای شنبه و چهارشنبه از 9 صبح تا 3:30 بعد از ظهر برای بانوان 85000 تومان

روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه از ساعت 10 صبح تا شش بعد از ظهر برای بانوان 130 هزار تومان

اطلاعات پارک آبی کیش :

آدرس پارک آبی اوشن کیش :

وب سایت پارک آبی اوشن کیش : oceanwaterpark.com

برای رزرو تور کیش با بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید .